שי אבקסיס איתי אדלר אמיל אזולאי גיל אייזן עידן אלפר אבנר אלתר אבי אפנר שגיא ארזי רן ארמן אלון בביאן פול ביבס רפי בללטי ניר בן חיים קובי בן שם שגיא (סגוש) ברקוביץ' חוסיין בשיר מולטו אשר גדעון אבישי גדרון מיכה גוטליב תומר גולדברג אביב גולן אביב גונן תמיר גלזר אסף דהאן אלחנדרו (אַלֶה) הופמן דני זהבי ישראל חושני רונן חלפון מיכאל ‫(‬מיקי‫)‬ כ‫"‬ץ דותן כהן ירמי כהן תום כיתאין אבישי לוי שילה לוי נדב לישצינסקי דביר לניר אילן לנציצקי משה מועלם גלעד מושל גל מיזלס ולדיסלב מיכאילוב עידן מינקר גלעד מישייקר יעקב (קובי) מלמד ודים מלניק איתן ממן משה (שיקו) סבן אסף סיבוני ישיש עדן יהונתן (יוני) עמדי נועם עציוני גדעון פוזנר שלמה ‫(‬שלומי‫)‬ פיזואתי מנחם ‫(‬מני‫)‬ פלדמן ויטלי פסחוב הרן פרנס ערן חי פרץ ירון צופיוף‫-‬הכהן פאדי קזאמל תומר קידר שחר קיסוס ויטאלי רדינסקי שחר רוזנברג אסף רוטנברג כאמל רחאל צפריר שובל ארז שטרק איתמר שי עומר שליט יפתח שלפוברסקי צפריר שרוני ניר שרייבמן גיל שרעבי
שגיא ארזי | 4.2.1997-21.5.1974


כבן למשפחה מסורתית היה חשוב לשגיא לשמור על זהותו הדתית. אימו, פלה, מספרת שמעולם לא כפה את דעתו בנושא, אבל הסביבה ידעה לכבד אותו. “במהלך השירות הסדיר הפך את המועדון בבסיס לבית כנסת, וכשנשאר שבת ידעו חבריו שהם ‘חייבים' לקום כדי להשלים מניין לשגיא".

משה, אביו: “שגיא אהב מאוד את הבית ושב הביתה בכל הזדמנות שהייתה לו. היה מסור לנו ולאחיו: מיכאל, רונה ויוסף. הוא היה בחור שקט, טוב לב, אהב לשחק כדורגל וכדורסל, היה חניך ומדריך בבני עקיבא ואהב מאוד לטייל. גם כשהיה כבר בצבא קבע. הוא היה יושב עם החיילים שלו והיה חשוב לו ליצור אווירה נעימה וחמה סביבו".

פלה: “שגיא לא סיפר לנו איפה הוא נמצא. חשבנו שהוא ברמת הגולן. הייתה לי הרגשה שהוא בלבנון, אבל הוא דאג להכחיש את זה כדי שלא נדאג לו. הוא התקשר אליי כל יום. כששמענו על האסון באותו ערב לא חשבנו שהוא שם. הרי דיברנו בבוקר ולא הוזכרה שום טיסה. אבל לאט לאט החלו לעלות חששות. שגיא לא התקשר, שגיא לא היה זמין. בשעה שלוש לפנות בוקר, בערך, הגיעו לבשר לנו ומייד התמלא הבית באנשים כאילו הייתה זו שעת בוקר. יוסף היה ממש לפני בר-המצווה שלו ואני זוכרת שהוא התכנס בעצמו במשך כל הלילה ולא קם מהמיטה עד הבוקר".

משה: “כשאמרו לשגיא שהוא עולה בטיסה, הוא חש הקלה. לא חשבתי שטיסה של כמה דקות יכולה להיות סיוט. שגיא היה במסוק שנפל בשאר ישוב והיה בין החיילים שנותרו שלמים. מי שמצא אותו סיפר לנו שהוא חשב שהוא עדיין חי ושפשוט שקע בשינה. זה משפט שאזכור כל ימי חיי".

שגיא ארזי שגיא ארזי שגיא ארזי שגיא ארזי