שי אבקסיס איתי אדלר אמיל אזולאי גיל אייזן עידן אלפר אבנר אלתר אבי אפנר שגיא ארזי רן ארמן אלון בביאן פול ביבס רפי בללטי ניר בן חיים קובי בן שם שגיא (סגוש) ברקוביץ' חוסיין בשיר מולטו אשר גדעון אבישי גדרון מיכה גוטליב תומר גולדברג אביב גולן אביב גונן תמיר גלזר אסף דהאן אלחנדרו (אַלֶה) הופמן דני זהבי ישראל חושני רונן חלפון מיכאל ‫(‬מיקי‫)‬ כ‫"‬ץ דותן כהן ירמי כהן תום כיתאין אבישי לוי שילה לוי נדב לישצינסקי דביר לניר אילן לנציצקי משה מועלם גלעד מושל גל מיזלס ולדיסלב מיכאילוב עידן מינקר גלעד מישייקר יעקב (קובי) מלמד ודים מלניק איתן ממן משה (שיקו) סבן אסף סיבוני ישיש עדן יהונתן (יוני) עמדי נועם עציוני גדעון פוזנר שלמה ‫(‬שלומי‫)‬ פיזואתי מנחם ‫(‬מני‫)‬ פלדמן ויטלי פסחוב הרן פרנס ערן חי פרץ ירון צופיוף‫-‬הכהן פאדי קזאמל תומר קידר שחר קיסוס ויטאלי רדינסקי שחר רוזנברג אסף רוטנברג כאמל רחאל צפריר שובל ארז שטרק איתמר שי עומר שליט יפתח שלפוברסקי צפריר שרוני ניר שרייבמן גיל שרעבי
עומר שליט | 4.2.1997-16.7.1977


עומר השאיר אחריו המון שירים, תסריטים, סיפורים ומחשבות. הוריו, יהודית ומאיר, מספרים שידעו שהוא כותב אבל לא בהיקפים כאלה. כתביו נאספו לספר שהוריו הוציאו לזכרו. יהודית: “האסופה הזו איפשרה לנו להכיר את עומר לעומק. ידענו שאנו גם מגשימים לו חלום. הכמות, המורכבות, האיכות והמגוון הפתיעו אותנו והרגשנו שאנחנו חייבים להוציא את זה לאור. זה מה שנשאר בסופו של דבר".

מאיר: “ההחמצה היא עצומה ומוחשית מאוד. עומר היה בחור לתפארת. מוכשר, מצחיק וחכם. הייתה בו תשוקה רבה לתחום הקולנוע והוא רצה מאוד לעסוק בזה. הוא היה קרוב מאוד לאחיותיו, רותם ורעות, ובכלל, היה מאוד חם ומשפחתי. בצבא שירת כחלק מ'צוות דותן' וחש אחראי מאוד לקבוצה. הוא לא נהג לספר על הקשיים אבל לקח מאוד ללב את מה שחווה שם. כשהודיעו על האסון לא חשבתי שעומר נמצא שם. לאט לאט עלו בי החששות וכשראיתי שהוא לא מתקשר כדי להגיד שהכול בסדר הבנתי שקרה לו משהו. ישבתי על המדרגות וחיכיתי שיבואו לבשר לי".

יהודית: “התמיכה ההמונית והלאומית נתנה לנו חיבוק רחב מאוד. לא הרגשנו לרגע לבד ותחושת ה'יחד' חיזקה אותנו. בהתחלה יש כעס וחוסר השלמה ואחר כך מתחילים לעבד את זה. תחושת ההחמצה הולכת וגדלה ככל שהזמן עובר ואנחנו עסוקים בעומר כל הזמן. החדר שלו נשמר כפי שהיה ואנחנו מדברים עליו המון. גם המפגשים שלנו עם משפחות ‘צוות דותן' מחזקות. אנחנו נשארים קרובים כמו שהילדים היו וממשיכים את הקשר שלהם".

עומר שליט עומר שליט עומר שליט עומר שליט