שי אבקסיס איתי אדלר אמיל אזולאי גיל אייזן עידן אלפר אבנר אלתר אבי אפנר שגיא ארזי רן ארמן אלון בביאן פול ביבס רפי בללטי ניר בן חיים קובי בן שם שגיא (סגוש) ברקוביץ' חוסיין בשיר מולטו אשר גדעון אבישי גדרון מיכה גוטליב תומר גולדברג אביב גולן אביב גונן תמיר גלזר אסף דהאן אלחנדרו (אַלֶה) הופמן דני זהבי ישראל חושני רונן חלפון מיכאל ‫(‬מיקי‫)‬ כ‫"‬ץ דותן כהן ירמי כהן תום כיתאין אבישי לוי שילה לוי נדב לישצינסקי דביר לניר אילן לנציצקי משה מועלם גלעד מושל גל מיזלס ולדיסלב מיכאילוב עידן מינקר גלעד מישייקר יעקב (קובי) מלמד ודים מלניק איתן ממן משה (שיקו) סבן אסף סיבוני ישיש עדן יהונתן (יוני) עמדי נועם עציוני גדעון פוזנר שלמה ‫(‬שלומי‫)‬ פיזואתי מנחם ‫(‬מני‫)‬ פלדמן ויטלי פסחוב הרן פרנס ערן חי פרץ ירון צופיוף‫-‬הכהן פאדי קזאמל תומר קידר שחר קיסוס ויטאלי רדינסקי שחר רוזנברג אסף רוטנברג כאמל רחאל צפריר שובל ארז שטרק איתמר שי עומר שליט יפתח שלפוברסקי צפריר שרוני ניר שרייבמן גיל שרעבי
גיל שרעבי | 4.2.1997-29.9.1976


הוריו של גיל, יעל וחיים, מספרים שגיל היה בעל אמונה חזקה וראה את עצמו ממשיך בקריירה צבאית. יעל: "גיל היה ממש 'ילד טוב ירושלים'. אני חושבת שפרק ט"ו בתהִלים, משקף אותו מאוד: 'הולך תמים ופועל צדק ודובר אמת בלבבו. לא רגל על לשונו, לא עשה לרעהו רעה וחרפה לא נשא על קרובו. נבזה בעיניו נמאס ואת יראי ה' יכבד. נשבע להרע ולא ימיר. כספו לא נתן בנשך ושוחד על נקי לא לקח. עושה אלה לא יימוט לעולם'".

חיים: "גיל היה קשור מאוד לאחים שלו. הוא לא סיפר הרבה על הצבא. היה מגיע עם קיטבג רטוב ולא רצה להגיד לאן הוא הולך. אבל את הבמבה לאחותו הקטנה תמיד זכר להביא איתו. מאז האסון אני עוסק בהנצחות מעשיות. בית הכנסת 'אור לגיל' שהקמנו כאן ברחובות, הוא מרכז קהילתי רוחני חי. זה נותן לנו המון בהיותו מפעל הנצחה לגיל".

עמיר, אחיו: "אני הכי זוכר את השנים האחרונות. חלקנו אהבה גדולה לאופנועים ועסקנו בזה המון. ביום האסון ידעתי שהוא עולה לבופור והתלבטתי אם לקום מהמיטה כדי להיפרד. למזלי קמתי. נפרדנו ואני זוכר אותו הולך בגשם יחד עם אימא שלי. גיל חי חיים מלאים ועשירים ואני לא עסוק במה שלא הספיק אלא בלזכור אותו כפי שהיה".

יעל: "לאחר האסון הרגשתי שאני מהלכת על סף תהום ושעוד רגע מתמוטט הכול, אבל אמרתי לעצמי שאני חייבת להרים את עצמי ולתמוך במשפחה כולה. בהתחלה ערכתי גם לו מקום בשולחן ועד היום אני שמה את פרחי השבת במקום שלו בשולחן. אני מרגישה שזכיתי לגדל נשמה עצומה במשך עשרים שנה. קראנו לו גיל והוא הביא לנו שמחה, ועם הזיכרון הזה חשוב לי להישאר".

גיל שרעבי גיל שרעבי גיל שרעבי גיל שרעבי