שי אבקסיס איתי אדלר אמיל אזולאי גיל אייזן עידן אלפר אבנר אלתר אבי אפנר שגיא ארזי רן ארמן אלון בביאן פול ביבס רפי בללטי ניר בן חיים קובי בן שם שגיא (סגוש) ברקוביץ' חוסיין בשיר מולטו אשר גדעון אבישי גדרון מיכה גוטליב תומר גולדברג אביב גולן אביב גונן תמיר גלזר אסף דהאן אלחנדרו (אַלֶה) הופמן דני זהבי ישראל חושני רונן חלפון מיכאל ‫(‬מיקי‫)‬ כ‫"‬ץ דותן כהן ירמי כהן תום כיתאין אבישי לוי שילה לוי נדב לישצינסקי דביר לניר אילן לנציצקי משה מועלם גלעד מושל גל מיזלס ולדיסלב מיכאילוב עידן מינקר גלעד מישייקר יעקב (קובי) מלמד ודים מלניק איתן ממן משה (שיקו) סבן אסף סיבוני ישיש עדן יהונתן (יוני) עמדי נועם עציוני גדעון פוזנר שלמה ‫(‬שלומי‫)‬ פיזואתי מנחם ‫(‬מני‫)‬ פלדמן ויטלי פסחוב הרן פרנס ערן חי פרץ ירון צופיוף‫-‬הכהן פאדי קזאמל תומר קידר שחר קיסוס ויטאלי רדינסקי שחר רוזנברג אסף רוטנברג כאמל רחאל צפריר שובל ארז שטרק איתמר שי עומר שליט יפתח שלפוברסקי צפריר שרוני ניר שרייבמן גיל שרעבי
אמיל אזולאי | 4.2.1997-26.7.1976


דניאל, אביו של אמיל: “אמיל היה ילד סקרן ומלא באהבה לבעלי חיים. הוא החל לפרוח בלימודים רק כאשר עבר ללמוד בפנימייה בכָּנות, שם גבר בו הרצון ללמוד וטרינריה. אמיל היה מאוד משפחתי ולמרות המרחק היה הקשר חם. הוא נתן לכל אחד את ההרגשה שהוא הכי קרוב אליו. דאגתי לו כל הזמן ותמיד אמרתי לו: ‘אמיל, איפה שלא תהיה, כשתצעק אבא אני מייד אהיה שם".

לאחר גירושי הוריו, שושנה ודניאל, עבר אמיל עם אביו ואחיו לאילת. לאחר שנים אחדות הצטרפה סמדר למשפחה ובין אמיל וסמדר נוצר קשר אמיץ וחזק.

סמדר: “הוא עשה המון בחיים הקצרים שלו. הוא נסע לפולין במשלחת מצטיינים, קיבל את פרס שרת החינוך על מחקר שעשה כתלמיד במכון ויצמן, היה מדריך ב'אל-סם' ומתנדב במד"א. גם בצבא הוא חיפש כל הזמן איך להוסיף וללמוד: עשה קורס חובשים, קורס חבלה והציב לעצמו כל הזמן יעדים חדשים. אני זוכרת שהשירות שלו לווה כל הזמן בדאגה. בערב האסון הרגשתי שקרה לו משהו. תמיד הייתה בינינו טלפתיה".

דניאל: “האסון הזה מלווה אותנו כל יום. אנחנו לא מדברים על זה הרבה, וגם לא מסתירים, כמובן. החיים התהפכו ב-180 מעלות והייתה תקופה שלא ידעתי מה קורה איתי. האחים שלו גם לקחו את זה מאוד קשה ואז קיבלתי החלטה שאני חייב להיות אבא חזק בשביל כולם. היה לי מאוד חשוב להיות מעורב בחקירת האסון. רציתי לדעת כמה שיותר. כל כך מצער אותי לדעת שבארץ שלנו צריך לקרות אסון שכזה בכדי שמישהו יתעורר ורק אז יתחיל לחשוב איך אפשר היה למנוע אותו".

עוז, חבר של אמיל: “אמיל היה חבר טוב שידע לסחוף אחריו. הערצנו אותו. הוא תמיד היה יוזם ומתוכנן מאוד. אני חושב שמגיל צעיר הוא כאילו ידע שבא לעולם לזמן קצוב. פעם סיפר לי איך תהיה ההלוויה שלו. כאילו משהו אמר לו שזה עומד לקרות".

אמיל אזולאי אמיל אזולאי אמיל אזולאי אמיל אזולאי