שי אבקסיס איתי אדלר אמיל אזולאי גיל אייזן עידן אלפר אבנר אלתר אבי אפנר שגיא ארזי רן ארמן אלון בביאן פול ביבס רפי בללטי ניר בן חיים קובי בן שם שגיא (סגוש) ברקוביץ' חוסיין בשיר מולטו אשר גדעון אבישי גדרון מיכה גוטליב תומר גולדברג אביב גולן אביב גונן תמיר גלזר אסף דהאן אלחנדרו (אַלֶה) הופמן דני זהבי ישראל חושני רונן חלפון מיכאל ‫(‬מיקי‫)‬ כ‫"‬ץ דותן כהן ירמי כהן תום כיתאין אבישי לוי שילה לוי נדב לישצינסקי דביר לניר אילן לנציצקי משה מועלם גלעד מושל גל מיזלס ולדיסלב מיכאילוב עידן מינקר גלעד מישייקר יעקב (קובי) מלמד ודים מלניק איתן ממן משה (שיקו) סבן אסף סיבוני ישיש עדן יהונתן (יוני) עמדי נועם עציוני גדעון פוזנר שלמה ‫(‬שלומי‫)‬ פיזואתי מנחם ‫(‬מני‫)‬ פלדמן ויטלי פסחוב הרן פרנס ערן חי פרץ ירון צופיוף‫-‬הכהן פאדי קזאמל תומר קידר שחר קיסוס ויטאלי רדינסקי שחר רוזנברג אסף רוטנברג כאמל רחאל צפריר שובל ארז שטרק איתמר שי עומר שליט יפתח שלפוברסקי צפריר שרוני ניר שרייבמן גיל שרעבי
איתמר שי | 4.2.1997-23.4.1976


סימה, אימו של איתמר, מספרת שהיתה בו חוכמה של אדם בוגר. "כולם רצו להתייעץ איתו והוא תמיד היה דאגן ואכפתי. הוא ממש היה האבא של כולם. איתמר מילא את הבית בשמחה ובאור. היה לו חוש הומור מפותח, כשרון משחק ויכולת חיקוי יוצאת דופן. הוא תמיד גרם לי לצחוק."

“באותו ערב הייתי בעבודה ומישהי מהצוות סיפרה לי על האסון. ידעתי שהבן שלי שם ולא רציתי לחזור הביתה. הגעתי הביתה רק בחצות, פוחדת לקבל את הבשורה. בשלוש לפנות בוקר שמעתי את הדפיקה בדלת."

"מדי שנה, אני מארגנת ארוחה לזכרו ומארחת את המשפחה ואת חבריו ליחידה. אני אוהבת להשקיע בבית ובארוחה השנתית. כולם באים ל'יום שלו'. זה כמו יום ההולדת שלו ואני מכינה לכבודו את המאכלים שכל כך אהב: קובה, עלי גפן."

"אני מתגעגעת אליו מאוד ודואגת להעסיק את עצמי. קונה לעצמי בגד, משתתפת בחוגים, אחרת אשתגע. אני חולמת עליו הרבה. אני לא אומרת ז"ל, בחייו ובמותו הוא איתי. בכל שמחה ואירוע, איתמר נמצא איתנו. כשאני מתגעגעת אליו, אני נוסעת לאילת, שם גדל כילד ומשם הזיכרונות הטובים ביותר. איתמר בא לשמח. היה לי כיף איתו, אני לא חושבת שלא הספקתי איתו משהו. אני הנשמה שמחוברת אליו לדורי דורות. כולי איתמר."

איתמר שי איתמר שי איתמר שי איתמר שי