שי אבקסיס איתי אדלר אמיל אזולאי גיל אייזן עידן אלפר אבנר אלתר אבי אפנר שגיא ארזי רן ארמן אלון בביאן פול ביבס רפי בללטי ניר בן חיים קובי בן שם שגיא (סגוש) ברקוביץ' חוסיין בשיר מולטו אשר גדעון אבישי גדרון מיכה גוטליב תומר גולדברג אביב גולן אביב גונן תמיר גלזר אסף דהאן אלחנדרו (אַלֶה) הופמן דני זהבי ישראל חושני רונן חלפון מיכאל ‫(‬מיקי‫)‬ כ‫"‬ץ דותן כהן ירמי כהן תום כיתאין אבישי לוי שילה לוי נדב לישצינסקי דביר לניר אילן לנציצקי משה מועלם גלעד מושל גל מיזלס ולדיסלב מיכאילוב עידן מינקר גלעד מישייקר יעקב (קובי) מלמד ודים מלניק איתן ממן משה (שיקו) סבן אסף סיבוני ישיש עדן יהונתן (יוני) עמדי נועם עציוני גדעון פוזנר שלמה ‫(‬שלומי‫)‬ פיזואתי מנחם ‫(‬מני‫)‬ פלדמן ויטלי פסחוב הרן פרנס ערן חי פרץ ירון צופיוף‫-‬הכהן פאדי קזאמל תומר קידר שחר קיסוס ויטאלי רדינסקי שחר רוזנברג אסף רוטנברג כאמל רחאל צפריר שובל ארז שטרק איתמר שי עומר שליט יפתח שלפוברסקי צפריר שרוני ניר שרייבמן גיל שרעבי
ארז שטרק | 4.2.1997-24.12.1975


שירו של ארז, “שום דבר לא יפגע בי", שהולחן בעבר על ידי רמי קלינשטיין ובשנת 2008 זכה לביצוע של “כנסיית השכל", מתנגן מדי פעם ברדיו. ברכה, אימו של ארז, מרגישה שארז ממשיך להיות איתה בהנצחות האלה. “אחרי האסון בחרתי לעסוק בפעולות הנצחה. זה לא פתרון, בעיניי, לשבת בבית ולבכות כל הזמן. אני עושה המון לזכרו של ארז והמעשים האלה נותנים לי מוטיבציה. כל זמן שעיניי פקוחות, ארז לא ישכח".

“ארז היה ילד טוב וחכם. אהב מאוד לקרוא והיה אח דאגן לאחיו אילן ואושרית. הוא בחר לא להדאיג אותי ולכן לא דיבר איתי מעולם על לבנון. כולם בבית ידעו, חוץ ממני. ידעתי תמיד כמה טוב לב הוא, אבל אחרי האסון שמענו עליו כל כך הרבה סיפורים שהרכיבו פאזל של דמות מלאת חום ונדיבות".

“האסון הזה שינה אותנו. לקח לי זמן להרים את הראש ולהיות למען שאר בני הבית. גם מאיר, אביו, השתנה. עזב את עבודתו והחל לעסוק באמנות הויטראז’. כל אחד לקח את זה למקום שלו. אני מרגישה שככל שהזמן עובר הלב מתרחב וארז נמצא יותר ויותר איתנו".

אושרית, אחותו: “שלושה ימים לפני שארז נהרג הוא יזם נסיעה משפחתית לחרמון. פתאום החליט שהוא רוצה שאנחנו, האחים ובני זוגם, ניסע איתו לחרמון. כל הדרך סיפר לנו ארז על מקומות שהיה בהם במהלך שירותו הצבאי. הוא שר שיר של שלמה ארצי וכשהדלקנו את הרדיו השיר הזה בדיוק התנגן. זה היה מין רגע מושלם כזה שאני אזכור לנצח. כשהגענו לחרמון, ארז התעצב שלא היה מספיק שלג וטען שלא תהיה לו הזדמנות נוספת לגלוש. זה היה ממש טיול פרידה ממנו ולנו נותר זיכרון אחרון, חי ומרגש. זו אחת הסיבות שבחרתי לכתוב על קברו: ‘ארז, אתה חי בנו כפי שאנו מתים איתך'".

ארז שטרק ארז שטרק ארז שטרק ארז שטרק