שי אבקסיס איתי אדלר אמיל אזולאי גיל אייזן עידן אלפר אבנר אלתר אבי אפנר שגיא ארזי רן ארמן אלון בביאן פול ביבס רפי בללטי ניר בן חיים קובי בן שם שגיא (סגוש) ברקוביץ' חוסיין בשיר מולטו אשר גדעון אבישי גדרון מיכה גוטליב תומר גולדברג אביב גולן אביב גונן תמיר גלזר אסף דהאן אלחנדרו (אַלֶה) הופמן דני זהבי ישראל חושני רונן חלפון מיכאל ‫(‬מיקי‫)‬ כ‫"‬ץ דותן כהן ירמי כהן תום כיתאין אבישי לוי שילה לוי נדב לישצינסקי דביר לניר אילן לנציצקי משה מועלם גלעד מושל גל מיזלס ולדיסלב מיכאילוב עידן מינקר גלעד מישייקר יעקב (קובי) מלמד ודים מלניק איתן ממן משה (שיקו) סבן אסף סיבוני ישיש עדן יהונתן (יוני) עמדי נועם עציוני גדעון פוזנר שלמה ‫(‬שלומי‫)‬ פיזואתי מנחם ‫(‬מני‫)‬ פלדמן ויטלי פסחוב הרן פרנס ערן חי פרץ ירון צופיוף‫-‬הכהן פאדי קזאמל תומר קידר שחר קיסוס ויטאלי רדינסקי שחר רוזנברג אסף רוטנברג כאמל רחאל צפריר שובל ארז שטרק איתמר שי עומר שליט יפתח שלפוברסקי צפריר שרוני ניר שרייבמן גיל שרעבי
גלעד מושל | 4.2.1997-12.1.1977


בחדרו של גלעד בבית הוריו, שני ומשה, בתל אביב תלוי שעון על הקיר. "גלעד מצא את השעון שבור ותיקן אותו במו ידיו. ביום האסון השעון נעצר בדיוק בזמן ההתרסקות בשעה 18:59".

הזמן קפא. החדר נותר כשהיה. על הקיר תלוי הגלשן שאהב, על המדף מונחים גביעי ההצטיינות והמדליות בהם זכה בתחרויות שיט וחפציו נמצאים בכל פינה.

שני: “הוא היה צנוע מאוד וידע לשמוח בחלקו. בבית תמיד נשמע הצחוק ויחסים קרובים שררו בינו לבין האחים ואיתנו ההורים. הוא למד המון לבד. מצד אחד הוא היה בעל חוש טכני וחבריו כינו אותו 'מקגיוור', ומצד שני היה בעל מחשבה יצירתית וכוח המצאה. ליום הולדתו העשרים ביקש מכונת תפירה, ואפילו תפר לעצמו ‘חליפת צלף' בצבא".

משה: “גלעד לא דיבר הרבה על הצבא כדי לא להדאיג אותנו. באותו היום, כדי להרגיע, הוא התקשר להודיע שהוא כבר בפנים למרות שלא היה. לכן בערב, כששמענו על מה שקרה, לא חשבנו שהוא על המסוק".

שני: “גלעד ידע שהוא לא יחזור. החברה שלו נתנה לו דיסק והוא אמר לה שזה לא יחזור אליה... בשבת האחרונה נפגש עם המון חברים ומשפחה. כאילו נפרד מכולם. אני בחיים לא חשבתי שמשהו יכריע את גלעד. הוא היה בחור איתן בדעתו, בנפשו ובגופו. אישית, אני מלאת כעס. היו הרבה פאשלות שהובילו לתאונה. כששאלתי למה אין קופסה שחורה במסוק, השיב לי בכיר בחיל האוויר: ‘את יודעת כמה זה עולה'? גלעד היה בונה עולם ועוזר לאנושות וזאת התשובה שנותנים לי? המוות שלו גמר אותנו. הבית הפך לבית של אבודים. הכול הפך לעינוי בשבילי ואני עושה הכול בצורה טכנית. לפעמים קשה לי עם מאכלים שהוא אהב. עד היום, בימי שישי, אני מחכה לראות אותו בחלון, חוזר הביתה".

גלעד מושל גלעד מושל גלעד מושל גלעד מושל